Rodzina

Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o pociechach

Zależy Ci na tym, by Twoje dzieci mogły się pobawić, a równolegle, by w trakcie zabawy nieustannie się rozwijały? Stawiasz na bezpieczeństwo? Szukasz miejsca, które bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do nauczania oraz edukacji potomstwa? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię usatysfakcjonuje. To nowatorskie Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, inaczej edukacji poprzez zabawę. Przychodząc do nas ze swoim potomkiem masz prawo posiadać pewność, że będzie ono bawić się rewelacyjnie. Bez trudu odszukasz tutaj rozrywkę bezbłędnie dopasowaną zarówno do wieku, jak oraz preferencji własnej pociechy.

Jakie atrakcje dla dzieci proponuje SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy niezmiernie pieczołowicie opracowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, które pozostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się różnorodne atrakcje dla dzieci. Wszystko dokumentnie zaplanowaliśmy – u nas nic nie jest przypadkowe. Proponujemy strefy odpowiednie dla dzieci w różnym wieku. Do nas możesz przybyć z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie świadczy to jednakże, że starsze dzieci nie znajdą tu czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje odpowiednie dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo w głównej mierze

Perfekcyjnie zdajemy sobie sprawę z tego, iż rodzice dbają nie tylko rozwój własnych pociech, jednakowoż też ich bezpieczeństwo. Dlatego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym gigantyczny nacisk położony jest na to, żeby dzieci były w zasadzie bezpieczne. Stawiamy tylko na akcesoria wykonane z trafnych materiałów. Zależy nam na tym, by wszystkie były zaadaptowane do wieku korzystających z nich maluchów. W naszym centrum na próżno wypatrywać detalów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Ostre krawędzie także są tym, czego u nas nie zobaczysz. Przychodząc z synem bądź też córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz więc bać się tego, że zabawa skończy się traumą. W stworzonym przez nas centrum dziecko jest w samej rzeczy bezpieczne.

Co jest stworzonym przez nas celem?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach oraz ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, żeby utworzyć przestrzeń, która będzie nienagannie pobudzała fantazję. Przychodząc do nas z synem bądź też córką, możesz mieć pewność, że to miejsce zabawy będzie rozwijało również pomysłowość Twojego dziecka, a także korzystnie wpłynie na jego zdolności motoryczne, bez jakich nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w stworzonym przez nas centrum to też kapitalny sposób na to, aby zadbać o rozwój społeczny własnego dziecka. U nas dzieci mogą bawić się w grupie, zaspokajając tym samym potrzebę kontaktu cywilnego. W stworzonym przez nas centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co niezbędne do prawidłowego rozwoju.
Jeśli pragniesz zapewnić swojemu dziecku zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, żeby Twoja pociecha była w rzeczy samej bezpieczna, pragniesz mieć pewność, że bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Przyjdź ze swoim dzieckiem do Centrum Mądrej Zabawy!

You Might Also Like