Rodzina

Dom seniora Warszawa Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

 Rezydencja Milanówek to dom seniora inny niż wszelkie. Został zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, minimalny nawet detal tego miejsca to nie sprawa przypadku, a przemyślanych decyzji. Stworzyliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy odszuka drugi dom. Wykwalifikowana, profesjonalna załoga pomoże przejść przez ten zagmatwany etap rozstania i zmiany miejsca zamieszkania. Przyjazność oraz empatia, z jaką każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do dyspozycji seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością skonfigurowania własnych mebli. Wolno też skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – czemu warto nam zaufać?

Miejsce to w pełni pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie tylko cudowni, empatyczni, pomocni opiekunowie, niemniej jednak również wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu medycznego, a także prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej wigoru oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez zawodowców, a boss kuchni dba, aby posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki newralgiczne, drugie śniadanie oraz podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem i opieką gwarantujemy też rozmaite atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesień życia w rezydencji Milanówek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak znacząca jest aktywizacja osób starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, gry zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – dlaczego nie! Jesteśmy tutaj, żeby spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, żeby ten ostatni etap ziemskiej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym oraz atrakcyjnym. To miejsce jest drugim domem dla seniorów, a w domu nie powinno być ograniczeń. Dom znajduje na 1,5 ha działce w beztroskiej, arkadyjskiej okolicy, objęta pięknym parkiem z dojściem do ławeczek, na których można wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Obszerna powierzchnia obiektu zagwarantuje prywatność w trakcie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek to naturalnie dzięki zaangażowaniu i przyjazności opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem potrzeb lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i punktów sprzedaży i punktów usługowych.

You Might Also Like