Motoryzacja

Dlaczego warto sprawdzić ofertę Synektune?

Jesteśmy kompetentnym warsztatem mechaniki samochodowej. Funkcjonujemy na obszarze Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego oraz Milanówka. Spełniamy wymagania nawet w największym stopniu wymagających kierowców, zapewniając im specjalistyczną wiedzę i kompetentną obsługę. Do każdego konsumenta przystępujemy w sposób indywidualny. Dopasowujemy wykonywane czynności do jego wymagań oraz potrzeb.

Nasz przygotowany zakres usług to:
•    chiptuning aut,
•    serwis filtrów DPF, FAP oraz EGR,
•    tuning,
•    kompletną diagnostykę komputerową,
•    lakiernictwo,
•    blacharstwo.

Nasz zespół tworzy wykwalifikowana i profesjonalna kadra. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Dysponujemy wyłącznie sprawdzonym i niezawodnym sprzętem, wykorzystując najnowsze zdobycze techniki. Prowadzimy warsztat samochodowy, gdzie dogodne ceny idą w parze z najwyższą jakością wykonywanych usług. Jakiekolwiek zlecenie realizujemy terminowo oraz z najwyższą starannością. Dołącz do obszernego grona naszych zadowolonych klientów. Z naszą najlepszą ofertą możesz zaznajomić się na stronie https://synektune.pl.

Chiptuning aut – na czym polega nasza praca?
W ramach naszej klarownej bogatej oferty wykonujemy całościowy chiptuning aut. Z tej usługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych kierowców, którzy dostrzegli znacznie większy komfort prowadzenia swojego pojazdu, o wiele bardziej ekonomiczną jazdę oraz pokaźniejsze oszczędności paliwa, a także zredukowane zużycie samochodu. Celem zabiegu jest bowiem elektroniczne podniesienie mocy silnika, a w konsekwencji zatroszczenie się o bezpieczeństwo i przyjemność prowadzenia pojazdu.
Chiptuning samochodów wykonujemy z zachowaniem najważniejszych norm jakości i bezpieczeństwa. Naszym zadaniem jest wydobyć z pojazdu kompletny jego potencjał oraz możliwości. Zwiększamy moc samochodu i moment obrotowy, równocześnie dosadnie ograniczając poziom spalania paliwa. Przed realizacją usługi odbywamy konsultację z klientem, aby sprawdzić jego upodobania w tym zakresie. Kierowcy mają pewność, że nie narażamy silnika na zbytni wysiłek, który mógłby spowodować jego uszkodzenie. Właściciel może więc radować się sprawnie pracującym pojazdem oraz znaczącymi oszczędnościami na stacji benzynowej.

Kto ma możliwość skorzystać z naszej usługi Dpf Serwis?
Jedną z z reguły wybieranych przez naszych kontrahentów usług jest czyszczenie filtra DPF. Serwis tych detalów pojazdu ma na celu podnieść jego efektowność oraz obniżyć zużycie paliwa. Dokładamy wszystkich starań, aby kierowcy, którzy wybierają stworzony przez nas warsztat mechaniki samochodowej, cieszyli się ekonomiczną jazdą i większymi oszczędnościami w domowym budżecie. Jest to rozwiązanie dla osób, jakie pragną w pełni wyczerpać potencjał drzemiący w ich aucie.
Wizyta w stworzonym przez nas zakładzie jest nieodzowna, jeśli na desce rozdzielczej pojazdu kierujący zauważy świecącą się kontrolkę filtra cząstek stałych. Jest to sygnał, iż niezbędna jest regeneracja filtra DPF. Serwis tej części przebiega zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Wykorzystujemy wypróbowane metody, jakie nie wywołują akcesoryjnych defektów pojazdu.

You Might Also Like